MotoGP VIP Village ™ - Kupić bilety

Przyjedź i zasmakuj szybkości, hałasu i emocji MotoGP z najlpeszych miejsc widokowych na wyścigi i akcje. Naljepsze miejsce, niepobity widok, wyłączne przywileje…

Sytuacja w samym sercu VIP Village daje ci możliwość być tak blisko jak to tylko możliwe, aby kibicować motocyklowemu Grand Prix. Komfortowai luksusowa atmosfera ekskluzywnego serwisu, oferująca unikalną i uprzywilejowaną lokację. Wyborowa kuchnia, darmowy bar, najlepsza jakość…

Kluczem do sukcesu jest “nieporównywalna uwaga do szczególów”. Wyrafinowany catering z doskonałą kuchnią, zawste świeżo przygotowaną pomysłem na show z gotowania, da tobie i twoim gościom maksymalną satysfakcę cały dzień.

Możesz zarezerwować VIP Village Private Area (obszar prywatny) z minimalną liczbą wejść na każde GP, włacznie z wszystkimi usługami i możliwością wybrania koloru dywanu, nakrycia stołu i kwiatów za dodatkową opłatą. Mniejsze grupy będą umiejscowione przy stole z nazwą firmy w obszarze loży VIP Village Lounge Area.

Wyświetlane informacje pochodzą z zeszłego roku. Jak tylko otrzymamy aktualne wiadomości od organizatora, uaktualnimy stronę.

Opis wliczonych usług

Parking VIP Village
Wyłączne miejsca parkingowe są ulokowane w pobliżu. Samochody: Ratio Parking Pass na gości 1:4 (parking 1 : bilety VIP Village 4)

Doskonałe widoki
Zależnie od ulokowania VIP Village, albo z tarasu na dachu Pitu albo z prywatnej trybuny.

Luksusowe Markizy
Markizy i suity VIP Village są wyposażone w pasujący dywan, pościel, komfortowe meble.

Buffet breakfast on Saturday & Sunday
Szeroki wybów rogalików, pieczywa, płatków do mleka, zimnego mięsa, różnych dań jajecznych, kawy, herbaty i soków owocowych jest serwowanych w bufecie.

Gourmet lunch on Saturday & Sunday
Specjalnie wybrany starter będzie serwowany przy stołach. Wybór różnych gorących dań głównych jest przygotowany w trakcie pokazowego gotowania w postaci bufetu. Następnie podany do stołuzostanie smakowity deser.

Wyśmietnity bufet popołudniowy
Bufet owoców, ciast, Petit Fours i sera będzie przygotowany po lunchu.

Darmowy bar z kawą i napojami
Bar czynny jest cały dzień i oferuje doskonały wybór rozmaitych napoi, jak drinki, napoje bezalkoholowe oraz szeroka oferta kaw i herbat.

Legends Bar
Legends bar, ulokowany jest w obszarze open bar. Jest to miejsce gdzie legendyMotoGP powracają, aby zabrać Cię w krainę niesamowitych, prawdziwych opowieści o motocyklach i wyścigach. Legends bar nie będzie dostępny przy wszystkich torach.

Wyłączna Telewizja Toru
Wyjątkowe obrazy wyścigu na ekranach TV, przez które niemożliwością jest ominąć ekscytujące momenty.

Wizyta w Pit Lane (NIEDOSTEPNE)
Sobota: 12.20 i niedziela 10:25. Dostępne wyłącznie dla gości VIP, oferuje wizytę w Pit Lane i przyjrzenie się garażom MotoGP.

Paddock Tour, Wizyta na Paddock'u (NIEDOSTEPNE)
Goście VIP Village mają możliwość oprowadzenia z przewodnikiem 15-30 min. po padoku, aby doświadczyć pozascenicznej adrenaliny.

Service Road Tour
Ekskluzywna wyprawa wzdłóż Service Road, prowadzącej równolegle do toru, zapewnia wyjątkową szanse zobaczenia motocykli zamkniętych podczas sesji treningowych na torze.

Oficjalne Programy
Przed przyjazdem do VIP Village w niedzielę, goście otrzymają bezpłatną kopię Oficjalnego Programu MotoGP.

Gra VIP Village
Przy wejściu na VIP Village dostaną Państwo bilet dający możliwość wygrania w unikatowym konkursie o serię nagród: Oglądanie wyścigu z pit lane i wyjątkowe prezenty.

vip_village_001_250 vip_village_003_250

vip_village_002_250 vip_village_004_250

vip_village_002_250 vip_village_004_250

Niech Państwo zapiszą sięna list
zapisanie się
odmówienie
Płacić kartą
Neo Interactive
mobilna wersja | pełna wersja