Extra usługi web 2.0

Naszym celem jest pomgać odbiorcom i gościom naszej strony w wyborze neljepszego biletu Formuły-1, MotoGP, Superbike i DTModpowiedniego ich wymaganiom. Dlatego mamy następne usługi na na szej stronie:

Ocena - Tutaj można obejrzeć ocenę odbiorc o różnych biletów, o różnych miejscach (miejsca stojące, trybuny).

Mapy wirtualne - Z pomocą map wirtualnych można lepiej poznać boiska i trybuny.

Forum zdjęć - Tutaj można przyglądac się zdjęciom kibiców, aby dowiedzieć się jaki jets widok z różnych trybun.

Wideo forum - Niech Państwo dodają swoje widea do strony Youtube, a my wkładajamy nie na naszą stronę.

Ocena

Tutaj mogą Państwo powiedzieć swoją opinię o różnych miejscach, o trybunach, o miejscach stojących. To pomoże innym kibicom w wyborze najlepszego miejsca. Oceniać można od 1 do 5 (1 - złe, 2 - mogłoby być lepiej, 3 - średni, 4 - dobry, 5 - doskonałe). Pod następnymi względami można oceniać:

Widok: Jak był dobry widok z pewnwgo miejsca, jaką wielką część boisak było można widać z tego miejsca.

Podniecienie: Jak Państwo byli blisko do większych wydarzeń treningów i zawodów (poprzedzania, start, wypadki, wyjścia z box-u, wyślizgania).

Proporcja cena/wartość: Jak Państwo byli zadowoleni z ceny i z przeżycia.

W całości: Tutaj można dać ocenę zsumowaną o bilecie.

Ciąg oceny:

1. Niech Państwo klikną na mapie wyrtualnej na trybunę, a potem na napis Ocenij. Po prawej stronie pojawia się obecna ocena trybuny, pod względami wyżej wspomnianymi.

2. Niech Państwo klikną na numery pod gwiazdami.

3. Po ocenie wszystkich 4 kategorii, niech klikną na gałkę wyślij, a ocena dosta się do systemu. Aby widzieć nową zsumowaną ocenę, trzeba świeżyć stronę.

Mapy wirtualne

Niech Państwo wybrają bieg, a niech klikną na gałkę mapy. Aby obejrzeć dane boiska, trybun i miejsc stojących trzeba ruszać kursor w kierunku różnych punktów mapy.

Dodanie wideów

Wideami robionymi na biegach może pomagać innym kibicom w sądzie widoku z pewnego miejsca. Ciąg dodania i kilka reguł:

1. Niech Państwo klikną na mapie wirtualnej na tę trybunę lub na to miejsce skąd zrobili wideo, potem w oknie informacyjnym niech klikną na napis Wideo.

2. Niech dodają wideo do strony YouTube Niech skopiują kod źródła należący do widea (embed code) z strony YouTube. (Ctrl+C)

3. Niech dopasywają (Ctrl+V)ten kod w część dla tekstu pod oknem wideo na prawej stronie naszej strony. Jeśli Państwo chcą się zapisać na nasz list albo chcą dostać e-mail o pozwolenie wideo, niech tutaj podają adres e-mailowy.

4. Niech klikną gałkę wyślij i niech czekają na wiadomość udane dodanie.

5. Nasi współpracownicy automatycznie dostają wiadomość o dodaniu widea. Jeśli treść i jakość są do przyjęcia, aktywizujemy to na stronie. Niech nie martwią się, nie jury nagrodu Oscar zdecyduje o wideach!

Szperanie po wideach

1. Kliknąc na numery i strzałki znajdujące się pod oknem wideo można szukać między wideami.

2. Niech Państwo klikną na obraz wybarnego widea. W środku pojawia się wideo. Aby nagrać, trzeba kliknąć na wielkie wideo YouTube. Aby zamknąć okno wideo i wrócić do mapy, nieh Państwo kliknąć gałkę zamknij.

Dodanie zdjęć

Jeśli Państwo uwieczniali widok z swojego miejsca, albo ciekawe momenty zawodów, mogą dodać te zdjęcia do naszej strony. Ciąg dodania i kilka reguł:

1. Niech Państwo klikną na mapie wirtualnej na tę trybunę lub na to miejsce skąd zrobili zdjęcia, potem w oknie informacyjnym niech klikną na napis Zdjęcia.

2. Niech Państwo klikną na gałkę Pokłosie, a potem niech Państwo wybrają zdjęcia, które chcą dodać. Jeśli Państwo chcą się zapisać na nasz list albo chcą dostać e-mail o pozwolenie zdjęć, niech tutaj podają adres e-mailowy.

3. Niech klikną gałkę wyślij i niech czekają na wiadomość udane dodanie.

4. Nasi współpracownicy automatycznie dostają wiadomość o dodaniu zdjęć. Jeśli treść i jakość są do przyjęcia, aktywizujemy to na stronie. Niech nie martwią się, to nie konkurs zdjęć.

Maksymalny rozmiar flie: 1MB
Wymagany rozmiar zdjęcia: 640*480 pixel

Szperanie po zdjęciach

1. Moxna przyglądać się zdjięcim kliknąc na numery i strzałki znajdujące się pod małą ramą obrazu.

2. Niech klikną ikonę zdjęcia, które chcą obejrzeć, W środku pojawia sie zdjęcie. Aby zamknąć okno i wrócić do mapy, nieh Państwo kliknąć gałkę zamknij, która jest pod wielkim obrazem.

Niech Państwo zapiszą sięna list
zapisanie się
odmówienie
Płacić kartą
Neo Interactive
mobilna wersja | pełna wersja